Umów się z nami

Zdalna recepcja:
Telefon: + 48 882 511 914
Email: centrumintegramente@gmail.com
Rejestracja telefoniczna: od poniedziałku do piątku 14:00-18:00.

Prosimy o pozostawienie wiadomości SMS lub WhatsApp jeśli nie odbieramy – oddzwonimy tak szybko, jak to będzie możliwe. W przypadku wiadomości email, również będziemy wdzięczni za pozostawienie numeru kontaktowego.

Natalia Rębisz

Psycholog | Psychoterapeuta

Psycholog, psychoterapeutka w trakcie 4-letniego szkolenia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Członkini Polskiego Towarzystwa Poznawczo Behawioralnego. Swoje doświadczenie zdobywała na Oddziale Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych Szpitala Uniwersyteckiego oraz na Oddziale Psychiatryczno-Rehabilitacyjnym w Szpitalu Klinicznym im. dr Józefa Babińskiego.

Prowadzi konsultacje psychologiczne i psychoterapię osób dorosłych zmagającymi się z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami obsesyjno – kompulsyjnymi jak też z trudnościami w relacjach.

W pracy z klientem dba o poczucie zaufania, zrozumienia i akceptacji. Stale podnosi swoje kompetencje przez udział w szkoleniach. Interesuje się nurtami trzeciej fali takimi jak terapia schematu i ACT.

Wykształcenie

Całościowe czteroletnie szkolenie z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej, akredytowane przez PTTPB (Centrum Szkoleniowo-Terapeutyczne TerCognitiva)
Psychologia (Akademia Ignatianum)

Obszar pomocy

Psychoterapia osób dorosłych
Konsultacje psychologiczne

Go To Top