Umów się z nami

Zdalna recepcja:
Telefon: + 48 882 511 914
Email: centrumintegramente@gmail.com
Rejestracja telefoniczna: od poniedziałku do piątku 14:00-18:00.

Prosimy o pozostawienie wiadomości SMS lub WhatsApp jeśli nie odbieramy – oddzwonimy tak szybko, jak to będzie możliwe. W przypadku wiadomości email, również będziemy wdzięczni za pozostawienie numeru kontaktowego.

Magdalena Moskal

Psycholog | Psychoterapeuta

Jestem psychologiem, psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Aktualnie kończę czteroletnie szkolenie przygotowujące do certyfikacji zawodowej. Mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą z trudnościami, zdobywane zarówno w pracy indywidualnej jak i grupowej.

W pracy z osobami dorosłymi doświadczenie budowałam prowadząc indywidualne procesy terapeutyczne w gabinecie oraz w środowisku biznesowym (jako MentalHealth Professional), czy psycholog konsultant w instytucjach pomocowych.

Poza narzędziami CBT (terapii poznawczo-behawioralnej), w swojej pracy korzystam z podejścia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Mając na uwadzę różnorodność, a nie raz złożoność problemów, z którymi zgłaszają się osoby po pomoc, od wielu lat pogłębiam swoją wiedzę, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach m.in. w tematyce zaburzeń seksualnych, uzależnień od kannabinoli, uzależnień behawioralnych, dialogu motywującego, komnikacji bez przemocy, radzenia sobie ze stresem, technik uważności (mindfulness) do wspierania równowagi w życiu.

W trosce o jakość moich oddziaływań swoją pracę poddaję systematycznej superwizji.

Wykształcenie

Czteroletnie szkolenie z zakresu terapii poznawczo – behawioralnej (Ter-Cognitiva, Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe)
Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach, II stopień (Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach)
Trener biznesu (GT Mentor)
Studium Przeciwdziałania Patologii Spolecznej i Doskonalenia Metod PracyPsychologicznej (Fundacja Praesterno)
Psychologia stosowana (Uniwersytet Jagielloński)

Obszar pomocy

Psychoterapia młodzieży i dorosłych, konsultacje i wsparcie psychologiczne.

Go To Top