Umów się z nami

Zdalna recepcja:
Telefon: + 48 882 511 914
Email: centrumintegramente@gmail.com
Rejestracja telefoniczna: od poniedziałku do piątku 14:00-18:00.

Prosimy o pozostawienie wiadomości SMS lub WhatsApp jeśli nie odbieramy – oddzwonimy tak szybko, jak to będzie możliwe. W przypadku wiadomości email, również będziemy wdzięczni za pozostawienie numeru kontaktowego.

Guillermo Villaescusa Eddy

Psycholog | Psychoterapeuta

Psycholog, pedagog, psychoterapeuta w trakcie 4-letniego szkolenia akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB). Absolwent psychologii na UNED (Hiszpania) i studiów nauczycielskich na Universidad de Murcia (Hiszpania). Ukończył także studia podyplomowe “Psychologia dzieci i młodzieży – strategie i techniki interwencji” na Universitat Oberta de Catalunya (Hiszpania). Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).

Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi – także doświadczającymi niepełnosprawności, z chorobami neurologicznymi oraz w trudnej sytuacji życiowej, w Polsce i zagranicą.Współpracował z fundacją “La Strada” Fundacja Przeciwko Handlowi Ludźmi i Niewolnictwu, gdzie udzielał wsparcia psychologicznego podopiecznym i prowadził psychoterapię. Pomaga osobom doświadczającym trudności związanych z emigracją i adaptacją do życia w nowym kraju.

Regularnie poszerza swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach. W swojej pracy korzysta ze zdobyczy terapii „trzeciej fali”, w tym terapii schematu. Swoją pracę poddaje superwizji.

Prowadzi psychoterapię osób dorosłych. Przyjmuje pacjentów na konsultacje i psychoterapię w językach angielskim i hiszpańskim.

Wykształcenie

Czteroletnie szkolenie z zakresu terapii poznawczo – behawioralnej (Ter-Cognitiva, Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe) – w trakcie Psychologia (UNED Hiszpania) Studia nauczycielskie (Universidad de Murcia Hiszpania) Psychologia dzieci i młodzieży – strategie i techniki interwencji (Universitat Oberta de Catalunya)

Obszar pomocy

Psychoterapia osób dorosłych doświadczających zaburzeń nastroju, lękowych, adaptacyjnych, snu. Wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych.

Go To Top