Umów się z nami

Zdalna recepcja:
Telefon: + 48 882 511 914
Email: centrumintegramente@gmail.com
Rejestracja telefoniczna: od poniedziałku do piątku 14:00-18:00.

Prosimy o pozostawienie wiadomości SMS lub WhatsApp jeśli nie odbieramy – oddzwonimy tak szybko, jak to będzie możliwe. W przypadku wiadomości email, również będziemy wdzięczni za pozostawienie numeru kontaktowego.

Aneta Żurek

Psychoterapeuta

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie procesu certyfikacji. Szkoliła się na Uniwersytecie SWPS w Katowicach, w ramach 4-letniego, całościowego kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej, atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Magister pedagogiki, socjoterapeutka. Ukończyła także 2-letnie Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży w KCP w Krakowie i studia podyplomowe na kierunku Fotografia w psychoterapii i rozwoju osobistym.

Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w poradni studenckiej, Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych Zakładu Psychoterapii UJ, Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym i prywatnym gabinecie.

Psychoterapia jest dla niej spotkaniem dwojga ludzi w bezpiecznej atmosferze, opartej na partnerskiej współpracy, podczas której zachodzą zmiany. Podczas sesji omawiamy różne techniki umożliwiające wykorzystanie ich w codziennym życiu i lepszym funkcjonowaniu pacjenta/klienta.

Stara się stworzyć bezpieczne miejsce, w którym możesz podzielić się swoimi emocjami w zrozumieniu, empatii otwartości i akceptacji.

Pracuje z pacjentami z zaburzeniami lękowymi, PTSD, zaburzeniami nastroju, obniżonym poczuciem własnej wartości, przewlekłym stresem, zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi, w kryzysie życiowym. Pracuje również rozwojowo z wykorzystaniem fotografii w procesie terapii, poznawania siebie, uważności.

Wykształcenie

Całościowe czteroletnie szkolenie z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej, akredytowane przez PTTPB (SWPS)
Fotografia w terapii i rozwoju osobistym (studia podyplomowe – GWSH)
Psychodynamiczne Studium Socjoterapii iPsychoterapii Młodziezy(KCP)
Pedagogika Opiekuńczo-Wychowawcza (studia magisterskie -WSHE)
Pedagogika Resocjalizacyjna (studia licencjackie – WSHE)

Obszar pomocy

Psychoterapia osób dorosłych
Konsultacje psychologiczne

Go To Top