Umów się z nami

Zdalna recepcja:
Telefon: + 48 882 511 914
Email: centrumintegramente@gmail.com
Rejestracja telefoniczna: od poniedziałku do piątku 14:00-18:00.

Prosimy o pozostawienie wiadomości SMS lub WhatsApp jeśli nie odbieramy – oddzwonimy tak szybko, jak to będzie możliwe. W przypadku wiadomości email, również będziemy wdzięczni za pozostawienie numeru kontaktowego.

Sylwia Zając

Psycholog | Psychoterapeuta

Psycholog, psychoterapeutka w trakcie 4-letniego szkolenia rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz studia podyplomowe: Pedagogikę Specjalną na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Absolwentka zaawansowanego całościowego szkolenia w terapii DBT – dialektyczno-behawioralnej. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. na oddziale psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego, w placówce opiekuńczo-wychowawczej, poradni Psychologiczno- Pedagogicznej. Swoje kompetencje poszerza uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Interesuje się terapią poznawczo-behawioralną III fali (szczególnie DBT: terapią dialektyczno-behawioralną).

Wykształcenie

Czteroletnie szkolenie z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej z modułem psychoterapii zaburzeń seksualnych (Instytut Poznawczy, Kraków) – w trakcie
Całościowe szkolenie w terapii DBT – dialektyczno-behawioralnej.
Pedagogika specjalna – edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika) – (Uniwersytet Pedagogiczny, Kraków)
Przygotowanie Pedagogiczne (Uniwersytet Jagielloński, Kraków)
Psychologia (Uniwersytet Jagielloński, Kraków)

Obszar pomocy

Dzieci, młodzież oraz dorośli.

Go To Top