Umów się z nami

Zdalna recepcja:
Telefon: + 48 882 511 914
Email: centrumintegramente@gmail.com
Rejestracja telefoniczna: od poniedziałku do piątku 14:00-18:00.

Prosimy o pozostawienie wiadomości SMS lub WhatsApp jeśli nie odbieramy – oddzwonimy tak szybko, jak to będzie możliwe. W przypadku wiadomości email, również będziemy wdzięczni za pozostawienie numeru kontaktowego.

Paulina Wszołek

Psycholog | Psychoterapeuta

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie 4-letniego szkolenia rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała m. in. na oddziałach psychiatrycznych i w Poradni Zdrowia Psychicznego, z którą kontynuuje współpracę.

Prowadzi diagnozę, konsultację oraz psychoterapię indywidualną. W kontakcie z klientem stara się zapewnić bezpieczną przestrzeń, pełną szacunku, otwartości i zrozumienia. Pracuje z osobami z depresją, lękami, w kryzysach życiowych, również z młodymi dorosłymi od 18 r.ż.

W pracy oprócz klasycznej terapii poznawczo-behawioralnej, korzysta także z podejść tzw. trzeciej fali.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Pracując z pacjentami, kieruje się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa oraz Kodeksu Etyki Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej Behawioralnej. Cały czas poszerza swoją wiedzę i doskonali swoje umiejętności, uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

Wykształcenie

Czteroletnie szkolenie z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej (Ter-Cognitiva, Kraków) – w trakcie.
Psychologia (Uniwersytet Jagielloński, Kraków).
Studia podyplomowe – uprawnienia pedagogiczne (Uniwersytet Jagielloński, Kraków).

Obszar pomocy

Osoby dorosłe.

Go To Top