Umów się z nami

Zdalna recepcja:
Telefon: + 48 882 511 914
Email: centrumintegramente@gmail.com
Rejestracja telefoniczna: od poniedziałku do piątku 14:00-18:00.

Prosimy o pozostawienie wiadomości SMS lub WhatsApp jeśli nie odbieramy – oddzwonimy tak szybko, jak to będzie możliwe. W przypadku wiadomości email, również będziemy wdzięczni za pozostawienie numeru kontaktowego.

Karolina Sawczuk

Psycholog | Psychoterapeuta

Psycholog i psychoterapeuta w trakcie szkolenia akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej w Instytucie Poznawczym w Krakowie. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu humanistyczno- społecznego SWPS. Swoje doświadczenie zdobywała w Szpitalu Specjalistycznym Jana Pawła II pracując z Pacjentami z problemami kardiologicznymi oraz Centrum Zdrowia Psychicznego w Wieliczce.

Aktualnie pracuje w Szpitalu Klinicznym im. J. Babińskiego na oddziale ogólnopsychiatrycznym. W swojej pracy szczególnie kładzie nacisk na budowanie pozytywnej relacji z Pacjentem i tworzenie bezpiecznej przestrzeni do pracy nad problemami. Pracuje z osobami doświadczającymi kryzysów emocjonalnych, stanów lękowych oraz zmagającymi się że stanami obniżonego nastroju.

Oferuje pomoc w ramach konsultacji psychologicznych, wsparcia psychologicznego, psychoterapii oraz zajmuje się diagnozą psychologiczną. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji pracując w oparciu o zasady Kodeksu Etyczno- Zawodowego Psychologa. Pracuje z osobami powyżej 18 r.ż.

Wykształcenie

Całościowe czteroletnie szkolenie z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej, akredytowane przez PTTPB (Instytut Poznawczy)
Psychologia (SWPS)

Obszar pomocy

Psychoterapia osób dorosłych.
Konsultacje psychologiczne.

Go To Top