Umów się z nami

Zdalna recepcja:
Telefon: + 48 882 511 914
Email: centrumintegramente@gmail.com
Rejestracja telefoniczna: od poniedziałku do piątku 14:00-18:00.

Prosimy o pozostawienie wiadomości SMS lub WhatsApp jeśli nie odbieramy – oddzwonimy tak szybko, jak to będzie możliwe. W przypadku wiadomości email, również będziemy wdzięczni za pozostawienie numeru kontaktowego.

Jolanta Nosal

Psycholog | Psychoterapeuta

Psycholog (Uniwersytet Jagielloński), psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie czteroletniego szkolenia w psychoterapii poznawczo-behawioralnej, certyfikowany coach. Członkini Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo- Behawioralnej (PTTPB). Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej z młodzieżą i osobami dorosłymi. Doświadczenie kliniczne zdobyła m.in. na Oddziale Zaburzeń Emocji i Nastroju w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie oraz w licznych projektach realizowanych w trzecim sektorze i biznesie, a także we własnym gabinecie.

Prowadzi psychoterapię osób dorosłych doświadczających trudności z powodu zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych (fobia społeczna, lęk napadowy, lęk uogólniony), zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, oraz zaburzeń adaptacyjnych.

Ponadto jako certyfikowany coach (Professional Certyfied Coach) udziela wsparcia w rozwoju osobistym i zawodowym oraz sytuacjach kryzysowych związanych z edukacją i pracą, w tym wypalenie, utrata pracy, adaptacja do zmiany, WLB, itp.

Dba o rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w szkoleniach w kraju i za granicą. Pracę terapeutyczna poddaje regularnej superwizji.

Wykształcenie

Czteroletnie szkolenie z zakresu terapii poznawczo – behawioralnej (Ter-Cognitiva, Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe) – w trakcie
Psychologia (Uniwersytet Jagielloński)
Studia podyplomowe – doradztwo zawodowe (Politechnika Krakowska)
The Art & Science of Coaching (Erickson College International)
Coaching systemowo-psychodynamiczny, Prorozvoyovo

Obszar pomocy

Prowadzi psychoterapię osób dorosłych doświadczających trudności z powodu zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych (fobia społeczna, lęk napadowy, lęk uogólniony), zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych oraz zaburzeń adaptacyjnych.
Udziela wsparcia w rozwoju osobistym i zawodowym oraz sytuacjach kryzysowych związanych z edukacją i pracą, w tym wypalenie, utrata pracy, adaptacja do zmiany, WLB.

Go To Top