Umów się z nami

Zdalna recepcja:
Telefon: + 48 882 511 914
Email: centrumintegramente@gmail.com
Rejestracja telefoniczna: od poniedziałku do piątku 14:00-18:00.

Prosimy o pozostawienie wiadomości SMS lub WhatsApp jeśli nie odbieramy – oddzwonimy tak szybko, jak to będzie możliwe. W przypadku wiadomości email, również będziemy wdzięczni za pozostawienie numeru kontaktowego.

Aleksandra Markowicz

Psycholog | Psychoterapeuta

Psycholog i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie całościowego szkolenia akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej w Instytucie Poznawczym w Krakowie. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Psychologia. Ukończyła specjalizację z Terapii środowiskowej dzieci i młodzieży w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. na Oddziale psychiatrii SzpitalaSpecjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie, w Krakowskim Oddziale Polskiego Czerwonego Krzyża, na Oddziale dziennym rehabilitacji dzieci i w Poradni zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży w Szpitalu Specjalistycznym im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach. Obecnie pracuje w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego w Wieliczce, gdzie prowadzi poradnictwo i wsparcie psychologiczne oraz diagnozę psychologiczną.

Pracuje z osobami doświadczającymi kryzysów emocjonalnych, zaburzeń lękowych,zaburzeń nastroju, OCD, snu i trudności z obszaru seksualności.

W pracy z pacjentem stara się budować relację opartą na zaufaniu i współpracy, ważne jest dla niej zapewnienie przestrzeni pełnej otwartości, szacunku i zrozumienia wobec trudności doświadczanych przez pacjenta. Oferuje pomoc w ramach konsultacji psychologicznych, wsparcia psychologicznego, psychoterapii oraz diagnozy psychologicznej. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Pracuje w oparciu o zasady Kodeksu Etyczno- Zawodowego Psychologa. Regularnie bierze udział w szkoleniach poszerzając swoją wiedzę w tematyce zdrowia psychicznego.

Wykształcenie

Całościowe czteroletnie szkolenie z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej, akredytowane przez PTTPB (Instytut Poznawczy)
Psychologia (Uniwersytet Jagielloński)
Terapia środowiskowa dzieci i młodzieży (Szpital Uniwersytecki w Krakowie)
Terapia poznawczo-behawioralna dzieci i młodzieży (Centrum CBT)

Obszar pomocy

Psychoterapia osób dorosłych
Konsultacje psychologiczne

Go To Top